Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) w kajdankach - Litwiniuk zdymisjonowany!

Utworzony przez obiektywny, 22 sierpnia 2008 r. o 20:09
Gość napisał:
Nie, a ty masz coś przeciwko bajkom?
Nie mam , ale tylko tych napisanych dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pan Jarosław G. sławny w całym necie, ależ sława... http://www.cba.gov.pl/portal/pl/20/167/Dyr...zatrzymany.html Dyrektor Gabinetu Prezesa ARiMR zatrzymany Funkcjonariusze CBA od ponad pół roku pracowali nad rozwiązaniem korupcyjnej sprawy związanej z ARiMR i jedną z dochodowych spółek akcyjnych kontrolujących prawdziwość wniosków o unijne dopłaty bezpośrednie dla rolników. Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone są kolejne zatrzymania, lista zarzutów także może się znacznie powiększyć.
Pewnie ich wszystkich CBA podsłuchiwało przez te pół roku, a może i dłużej... Co jeszcze usłyszało CBA? O kim się dowiedziało jeszcze CBA? na pewno usłyszymy o tym jeszcze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie mam , ale tylko tych napisanych dla dzieci.
A bajki pana Litwiniuka ci nie odpowiadają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A bajki pana Litwiniuka ci nie odpowiadają?
Mam skończone 18 lat , więc nie lubię żadnych bajek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak myślicie, czy to koniec kariery politycznej pana Litwiniuka, czy też się z tego jakoś wykaraska? Wygląda na to, że próbują załatwić go swoi "sami swoi"!
Praktycznie z kim się nie rozmawia o tej sprawie to słyszy się jedno: pan Litwiniuk powinien NATYCHMIAST zrezygnować z pełnienia wszelkich funkcji publicznych!!!! NATYCHMIAST!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ten młody człowiek zakpił ze swoich wyborców, a mieszkańcy Międzyrzeca tak mu zaufali, a on z nas wszystkich zakpił!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tezobiektywny napisał:
Ja mysle ze skala mogla byc wieksza niz caly ten powiat. CBA nie interesuje sie lokalnymi rozgrywkami. Ich interesuja tylko grubasy i bambry. Taka prawda.
Przypomnijcie sobie kto popierał i firmował swoimi nazwiskami na ulotce wyborczej kandydaturę pana Litwiniuka do powiatu, bardzo to ciekawe.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ależ ten młody człowiek zakpił ze swoich wyborców, a mieszkańcy Międzyrzeca tak mu zaufali, a on z nas wszystkich zakpił!!!!!!!!!
Wydaje się ,że należy poczekać z osądem do zakończenia tej sprawy . Pan Litwiniuk chyba wie sam , co jest na rzeczy i podejmie właściwą decyzję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wydaje się ,że należy poczekać z osądem do zakończenia tej sprawy . Pan Litwiniuk chyba wie sam , co jest na rzeczy i podejmie właściwą decyzję.
do kiedy chcesz, abysmy czekali z osadem? do kolejnych wyborow? kazdy kto choc troche zna lokalne realia i lokalne zycie polityczne nie musi czekac z z zadnym osadem, bo sprawa jest jasna i cos jest na rzeczy... moim zdaniem osad polityczny juz zapadl i jest jeden wlasciwy REZYGNACJA z funkcji publicznych... a sad niech sobie wtedy sadzi bez pospiechu, powolutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy grubas kot również już sra po swoich gaciach? On pęknie bardzo szybko, niech tylko CBA "wejdzie" do miasta to sam pierwszy tam poleci na "spowiedź z życia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do kiedy chcesz, abysmy czekali z osadem? do kolejnych wyborow? kazdy kto choc troche zna lokalne realia i lokalne zycie polityczne nie musi czekac z z zadnym osadem, bo sprawa jest jasna i cos jest na rzeczy... moim zdaniem osad polityczny juz zapadl i jest jeden wlasciwy REZYGNACJA z funkcji publicznych... a sad niech sobie wtedy sadzi bez pospiechu, powolutku
Nie stoję po żadnej stronie , ale może okazać się całkiem inna prawda. Powtórzę - to pan Litwiniuk i CBA wiedzą jak jest, dlatego być może , potrzebny jest większy spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie stoję po żadnej stronie , ale może okazać się całkiem inna prawda. Powtórzę - to pan Litwiniuk i CBA wiedzą jak jest, dlatego być może , potrzebny jest większy spokój.
jaka inna prawda, że biduśka źli ludzie z własnej partii skrzywdzili, czy coś innego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jaka inna prawda, że biduśka źli ludzie z własnej partii skrzywdzili, czy coś innego?
Nie odpowiem ,bo nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pogonić cały PSL z Międzyrzeca i okolic, razem z Witosem Podlasia!!!
nie tylko z Międzyrzeca ale ponoć i w Radzyniu co na niektórych padł blady strach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baca napisał:
nie tylko z Międzyrzeca ale ponoć i w Radzyniu co na niektórych padł blady strach
a zapomiałem dodać niektórzy to łąki 3 letnie koszą na potęgę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie odpowiem ,bo nie wiem.
a jak myślisz: jest AFERA czy nie ma AFERY i dlaczego L. złoży dymisje po przesłuchaniu przez CBA? miał taki kaprys?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baca napisał:
nie tylko z Międzyrzeca ale ponoć i w Radzyniu co na niektórych padł blady strach
Kto tam w Radzyniu dupą trzęsie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jak myślisz: jest AFERA czy nie ma AFERY i dlaczego L. złoży dymisje po przesłuchaniu przez CBA? miał taki kaprys?
Zapytaj się o to p.Litwiniuka , nie mam takiej wiedzy i nie chcę fantazjować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapytaj się o to p.Litwiniuka , nie mam takiej wiedzy i nie chcę fantazjować.
a samodzielnie myśleć i wyciagac wnioski to potrafisz, czy też o to mam zapytać pana L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapytaj się o to p.Litwiniuka , nie mam takiej wiedzy i nie chcę fantazjować.
Może stołpieński portal www.miedzyrzecczyzna.pl zapyta pana Litwiniuka dlaczego złożył dymisję? Przecież nie odmówi szczerej odpowiedzi przyjaciołom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 119

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...